ABP'Lİ YALÇIN'DAN ANKARA MİTİNGİ ÖNCESİ AÇIKLAMA "DSÖ SORGULANACAK!"

ABP'Lİ YALÇIN'DAN ANKARA MİTİNGİ ÖNCESİ AÇIKLAMA "DSÖ SORGULANACAK!"
18 Eylül 2021 - 15:36
ABP’Lİ YALÇIN’DAN ANKARA MİTİNGİ ÖNCESİ AÇIKLAMA
“DSÖ SORGULANACAK!”

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, PCR ve aşı dayatmasına karşı Ankara’da düzenlenecek miting öncesi açıklamada bulundu.

Organizasyon Komitesi Adına Abdurrahman Dilipak ve ABP Genel Başkanı Bedri Yalçın, hazırladıkları ortak metinle pandeminin geldiği noktaya dikkat çekerek DSÖ’nün sorgulanacağını söyledi.

26 Eylül’de Ankara Tandoğan’da yapılacak miting öncesi yapılan açıklamada ABP Genel Başkanı Bedri Yalçın şunları söyledi:

“TANDOĞAN’DA BİLİM KONUŞACAK”

“11 Eylül Maltepe mitinginde hiçbir ayrım gözetmeksizin BİR olduğumuz gösterdik. 26 Eylül Tandoğan Ankara mitinginde de BİLİMİN ne olduğunu göstereceğiz. Tandoğan’da BİLİM konuşacak. Uluslararası alanda konuyla ilgili bilim insanları ile telefon bağlantısı sağlanacak! 

“İZOLE EDİLMEYEN VİRÜSÜN AŞISI OLMAZ”

“Ankara mitinginde ileri sürdüğümüz TEK iddiamız var. SarS-Cov-2 adını verdiğiniz virüs izole edilmedi ve izole edilmeyen virüsün de aşısı olmaz diyoruz! Artık sonrasını tartışmayacağız. 26 Eylül Ankara Mitingi dahil 10 gün konumuz izole edilmeyen virüs olacak!” 

“PLANDEMİ TEDBİRLERİNİN HİÇBİRİSİNİ DİKKATE ALMAYACAĞIZ”

“Her gün önümüze getirilen, ‘plandemi’ kapsamındaki tedbirlerin hiçbirisini dikkate almayacağız. Artık halk arasında ruhsal bunalıma yol açan hiçbir konuyu tartışmayacağız. 19 Eylül 2021 Pazar günü de 81 ilde ve KKTC’de eş zamanlı olarak illerdeki merkezi hastane önlerinde bir kişi, bir dakika saygı duruşunda bulunarak bir karanfil bırakacak! “

“DSÖ YARASA NEREDE, DSÖ KONAKÇISI NEREDE?”

“Amacımız, DSÖ’ye Yarasa ve Konakçı nerede sorusunu sormak, unutmadığımız hatırlatmak ve dünyada bu plandemi süresince yanlış tedaviler sonucu hayatını kaybeden sağlıkçı ve insanların ardına bir dakika saygı duruşunda bulunmaktır ve #DSÖYarasaNerede? İle #DSÖKonakçısıNerede? gibi soruları gündemde tutacağız.”

“SİVİL İTAATSİZLİK BAŞLATACAĞIZ”

“Eğer dünya kamuoyunun önünde ileri sürdüğümüz iddialara DSÖ’den ve Sağlık Bakanlığında gerekli yanıt kamuoyuna belgeleri ile açıklanmazsa sivil itaatsizlik başlatacağız. Basın-Yayın organlarında tek istediğimiz, yalan ve taraflı yayın yapmamalarıdır. Çünkü, 12 Eylül’ Maltepe’de yapılan mitinge eleştiriler ve baskılar tavan yaparken,  9 Eylül İzmir Athena ve 12 Eylül TKP’nin Kartal mitingleri hiç konuşulmadı

YORUMLAR

  • 0 Yorum